Trudeau Zarządu pokoju 16-Uncja podróży Kubek Brown

Trudeau Zarządu pokoju 16-Uncja podróży Kubek Brown

Możliwość komentowania Trudeau Zarządu pokoju 16-Uncja podróży Kubek Brown została wyłączona

Z Board Room Kubek podróży będziesz mógł zachować swoje ulubione ciepłe i zimne napoje przy sobie i przechowywać je na zimno lub gorąco. To podwójne ścianki izolowane

kubek podróżyprzechowywać je na zimno lub gorąco. To podwójne ścianki izolowane

kubek podróży będzie strzegł waszych gorących napojów gorących, do dwóch godzin. Ma wygodny (i charakterystyczny) projektowanie i będzie pomieścić do 16-uncji ulubiony napój. Ze względu na kubek w innowacyjny design i jakość wykonania nie będziesz już musiał martwić się o kawy lub herbaty plamy na swoje ubranie, bo to gwarantuje szczelne.

Jest również wyposażony w antypoślizgowe podstawy i opatentowany Idealne Trudeau otwarcia Drink, tak że można pić z dowolnego miejsca na otwieranie pokrywy. Z brązowej skóry, jak akcenty. Pranie ręczne. Ze stali nierdzewnej.

5 lat gwarancji na wykonaną.

Przez Trudeau firma, która tworzy produkty wizjoner. Dodaj ekscytujący smak swój dzień, z Trudeau. Elokwencja stylu, innowacyjność Trudeau pozwalając delektować życia niewiele chwil.
Amazon Sales Rank: # 44964 w kuchni i kolor Housewares: Marka Brown: Trudeau Model:

087552 Wymiary: 7,80 „hx 3,10” wx 4,70 „l, 0,0 kg Funkcje

Izolowane kubek podróży Gwarantowane

szczelne; opatentowany Idealne pokrywa Drink ze stali nierdzewnej na zewnątrz i wewnątrz murów Durable prać ręcznie skóry jak

akcenty Utrzymuje

gorących napojów przez okres do 2 godzin

Back to Top