Ręcznik Butterfly Meadow przez Lenox, ręczniki

Klasyczny wygląd ręczniki Lenox Butterfly Meadow przyniesie świeżość wiosny do kąpieli. Ręczniki środki 28 „x50” (Ta aukcja jest dla Ręczniki Bath)
Najbardziej pomocne Opinie klientów 15 z 16 osób

uznało tę recenzję za pomocną. rozczarowany Jane Campbell zamówiłem 2 palec ręczniki końcówki i jedną ręką ręcznik w prezencie. małe ręczniki palca byłyCampbell zamówiłem 2 palec ręczniki końcówki i jedną ręką ręcznik w prezencie. małe ręczniki palca były nice.They miał kwiaty

haftować i motyli,

wyglądały jak na zdjęciu. mieli też tag Lenox na underside.This ręcznik wygląda tak tanie! To jest bardzo proste i wygląda jak coś mógłbym kupić za dolara w sklepie oszczędności.

Nie ma tag Lenox, nie haftować i doesu0026#39;t to wyglądać jak na zdjęciu. Ten ręcznik to wielkie rozczarowanie. 0 z 0 osób uznało tę recenzję za pomocną. całkiem By wekrob był to ładny ręcznik, ale polecam embroiderd ręcznik,

są one o wiele bardziej elegancki wygląd.

Wszystkie 2 opinie klientów …
Amazon Sales Rank: # 125671 w Rozmiar Home: Marka Ręcznik Bath: Funkcje Lenox Inpsired przez klasyczny projekt Butterfly Lenox Meadow. Eleganckie 100% czystej bawełny. Nadrukiem w miękkiej, odcieni wiosny.

Można prać w pralce.

Ręczniki środki 28 „x50” (Ta aukcja jest dla Ręczniki Bath)